Január 31-ig pályázható a Computherm ösztöndíj

A pályázat célja a Gépészmérnöki Kar alap- és mesterszakos épületgépész specializáció hallgatóinak támogatása.

„COMPUTHERM” ösztöndíj pályázati felhívás

A Gépészmérnök-képzésért Alapítvány a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Karával együttműködésben pályázatot ír ki. A pályázat nyerteseit, a Quantrax Kft. felajánlása alapján, a Gépészmérnök-képzésért Alapítvány ösztöndíj formájában támogatja.

A pályázat célja a Gépészmérnöki Kar alap- és mesterszakos épületgépész specializáció hallgatóinak ösztöndíj formában történő támogatása.

A pályázaton a BME Gépészmérnöki Karának hallgatói vehetnek részt. Az elnyerhető ösztöndíj mértéke: 1 tanulmányi féléven, azaz 5 hónapon keresztül, havi 50.000 Ft

Pályázatok benyújtási határideje: 2020. jan. 31.

A hirdetés elérhető a Facebookon is:

A pályázathoz csatolandó adatok és dokumentumok:

·         pályázó személyi adatai, postacíme, e-mail címe, adóazonosító jele, bankszámlaszáma,

·         tanulmányi eredmény (utolsó félév ösztöndíj index a Neptun rendszerből),

·         Szakmai önéletrajz TDK, szakmai szakosztály keretében végzett szakmai munkájáról.

A pályázat benyújtásának helye: 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3. Gépészmérnöki Kar Dékáni Hivatal (K. épület I. emelet 24.), Gazdasági Csoport.

2020-01-21 14:49:17high_priority

Szerkesztve: 2020-01-21 15:12:24