Nemzet Fiatal Tehetségei Ösztöndíj

Kiírásra került a Nemzet Fiatal Tehetségei Ösztöndíj

Részletek itt olvashatók:

1., Határidő: 2020. június 30., 23:59
    2., 18 - 35 korú BSc/MSc/PhD hallgatók részére (3. oldal, 4.3 pont)

Támogatott tevékenység: egyénileg folytatott kutatómunka, amelynek eredménye magas színvonalú, kiemelkedő első szerzős vagy társszerzős tanulmány, vagy tudományos cikk, vagy szakdolgozat, vagy TDK-dolgozat, vagy könyv, könyvfejezet, vagy oktatási segédanyag, vagy egyéb műszaki alkotás, vagy művészi alkotás, vagy hazai/külföldi konferencián való részvétel (előadás tartása, poszterek bemutatása, kutatási eredmények bemutatása), vagy hazai/külföldi egyéni kiállítás, vagy bemutatón, filmszemlén, fesztiválon, kiállításon való bemutatkozó részvétel. Doktori képzést folytató pályázó esetében a kutatás a doktori tanulmányok által megkövetelt kutatómunkán felüli, extra kutatási tevékenység kell, hogy legyen!

3., Az ösztöndíj egyszeri ösztöndíj, amely az alábbi kiadásokra igényelhető: (4. oldal 4.5 pont)
    − Tudományos kutatómunkához kapcsolódó utazás költségei
    − Tudományos kutatómunkához kapcsolódó szállás költségei
    − Tudományos kutatómunkához kapcsolódó beszerzések (berendezési tárgyak nem támogatottak!). Részletesen: 24. oldal teteje
    − Egyéb költségek (konferencia részvételi díj, biztosítás, nyomdai/publikációs költségek)

4., Kizáró ok, ha valaki ÚNKP ösztöndíjas (lesz) a 2020/21-es tanévben (7. oldal, 5.2 pont)!

5., Időszak: 2020. július 1. - 2021. június 30. (Utazás csak 2020. szeptember 1. után)

6., Pályázható összeg: 0.1 - 1M Ft

2020-05-14 15:45:15high_priority