„HEXUM Tartálypark” Hallgatói Ösztöndíj

Ösztöndíj pályázati lehetőség! Határidő: 2020. szeptember 20.

Az ösztöndíj 2020. október 01-től  – 2021. január 31-ig terjedő 4 hónapra szól.

Az ösztöndíjat egy fő Eljárástechnikai Gépész MSc, vagy Folyamattechnika BSc. szakos hallgató nyerheti el.

Feltételek: legalább jó rendű tanulmányi eredmény

angol középfokú nyelvvizsga

Az ösztöndíj sikeres pályázat útján nyerhető el.  A  pályázathoz mellékelni kell a pályázó önéletrajzát, motivációs levelét. A pályázatnál előnyt jelent a korábbi tanulmányi időszak alatt végzett tudományos diákköri munka. A pályázatot elektronikus úton az alábbi címre kell elküldeni:

Brjeska Gábor Péter

vezérigazgató

brjeska.gabor@hexumtartálypark.hu

A pályázat benyújtásának határideje 2020. szeptember 20.

A pályázók előre egyeztetett időpontban és helyszínen bizottsági elbeszélgetésen vesznek részt.

A döntésről mindenkit írásban tájékoztatnak.

Az ösztöndíj összege 150 000 Ft/hó.

A pályázat elnyerése esetén a pályázónak heti 16 órás időtartamban a HEXUM Tartálypark Zrt – nél  (1037. Budapest Montevideo utca 16.) előre egyeztetett témában szakmai munkát kell végeznie. Az ösztöndíj kifizetésének feltétele a szakmai munka igazolt teljesítése.

2020-09-02 09:55:07high_priority

Szerkesztve: 2020-09-02 09:56:01