Munkatársainkat tüntették ki a 2021. június 3-i kari tanácson

Az Épületgépészeti és Gépészeti Eljárástechnika Tanszék 5 kollégája kapott kitüntetést

GPK életműdíjat adományozott a Kari Tanács

Dr. Láng Péter professor emeritusnak, a gépészmérnöki karon évtizedekig végzett nemzetközileg elismert tudományos és magas színvonalú oktató munkájáért, tanszékvezetőként elért eredményeiért.

Címzetes egyetemi docensi címet adományozott a Kari Tanács

Bothné Dr. Fehér Kinga adjunktusnak, harmincnyolc éves kiemelkedő hatású oktatási-nevelési és oktatásszervezési munkájáért.

Dékáni dicséretben részesült:

Dr. Horváth Miklós (ÉPGET) adjunktus kiemelkedő kutatási és publikációs tevékenységéért, a megújuló energiaforrásokkal, az épületenergetikával és az épületfizikával kapcsolatos  oktatásfejlesztési tevékenységéért, valamint a kari alumni- és tanszéki publikációs, illetve MTMT felelősként végzett munkájáért.

Perényi Hajnal (ÉPGET) gazdasági ügyintéző az ÉPGET Tanszéken kiemelkedő színvonalon végzett adminisztrátori és PR tevékenységekkel kapcsolatos precíz és lelkiismeretes munkájáért.

A Gépészkari Hallgatói Képviselet által alapított Gépészkar Kiváló Oktatója-díjban részesült az OHV eredmények alapján:

Bokor Balázs

2021-06-17 19:23:03high_priority