Digitális Veolia Summer School

A Veolia Summer School egy olyan nemzetközi program, mely során a résztvevök lehetöséget kapnak arra, hogy modern üzleti és környezetvédelmi problémákat oldjanak meg.

Szeretnél

- egy digitális projekt munka részese lenni, ahol a nyelvtudás gyakorlása mellett szakmai ismeretekre tehetsz szert?

- egy 100%-ban nemzetközi csapat részese lenni egy hétig?

- kapcsolatba kerülni a Veolia nemzetközi szakértöivel ês más külföldi egyetemek diákjaival?

Ha a válasz igen, jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat az Idiko.maitzne-nemeth@veolia.com e-mail cimre!

Az adott év szeptemberében utolsó tanulmányi évüket megkezdö, mesterképzésre készülö, angolul folyékonyan beszélő, C1 szintü angol nyelvtudást igazoló vizsgával rendelkezõ hallgatók jelentkezését várjuk. A jelentkezés kizárólag minden feltétel teljesülése mellett érvényes.

ONLINE SUMMER SCHOOL PROGRAM

VÁRJUK VÉGZÖS EGYETEMISTÁK JELENTKEZÉSÉT 2023.MÁJUS 3-iG!

2023-03-22 10:54:28normal_priority

Szerkesztve: 2023-03-23 10:51:49