Diplomaterv és szakdolgozat készítési lehetőség a spanyolországi Jaume I Egyetemen

Diplomaterv és szakdolgozat készítési lehetőség az ISTENER Research Group és Tanszékünk együttműködésében.

Kedves Hallgatók!

Tanszékünk együttműködik az ISTENER Research Group (Universitat Jaume I) kutatócsoporttal. Az együttműködés keretében nemrég egy hónapot töltött tanszékünkön Dr. Adrián Mota-Babiloni kutató, aki a következő szakdolgozat/diplomaterv témákat ajánlotta fel:

• Inclusion of high-temperature heat pumps in district heating,
    • Cooling and heating load lift using an HVAC system connected to a thermal energy storage tank,
    • Characterization of a liquid chiller with R134a and lower global warming potential alternatives,
    • Feasibility of a micro-organic Rankine cycle in domestic applications,
    • Assessment of low global warming potential alternatives for R410A replacement.

Akit valamelyik téma érdekel, vegye fel a kapcsolatot Adrián Mota-Babilonival (ambabiloni@gmail.com). A szakdolgozat készítést az Erasmus mobilitási program keretében célszerű bonyolítani Spanyolországban, a pályázással kapcsolatban a tanszék nem tud felvilágosítást adni, forduljanak az Erasmus felelőshöz. Az ISTENER a témát (fogadónyilatkozatot) biztosítja az Erasmus pályázathoz.

2019-10-13 19:19:10low_priority

Szerkesztve: 2019-10-19 21:35:21